Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w dniach 2 - 10 lipca 2019 roku.

Szczegóły na stronie VIASANTA.

Plan Kolędy 2018 / 2019 r.

27.12.2018 -  Czwartek, od godz. 10.00

Krofeya, Mostnika, Sucharskiego, Słowińców, Rogaczewskiego 3,7, 33.

28. 12.2018 -  Piątek , od godz. 10.00

Modra, Urocza, Złota, Szczęśliwa, Spokojna – Wejherowo.

Wejherowska, Zamostna 2-4, Miła, Nad Jazem, Nadrzeczna, Sójkowa, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza - (od Wejherowskiej).

29.12.2018 - Sobota, od godz. 10.00

Krucza, Żurawia, Graniczna, Jaskółcza, Leśna, Jeżynowa, Miłosza, Labudy, Albeckiego, Marii Curie Skłodowskiej, Jagodowa, Wrzosowa, Wierzbowa, Trepczyka, Krótka.

 02.01.2019 - Środa, od godz. 16.00

Modrzewiowa, Sosnowa, Junacka, Jarzębinowa, Kalinowa, Grabowa, Leszczynowa, Harcerska, Cisowa.

03.01.2019 - Czwartek, od godz. 16.00

Robotnicza, Bukowa, Tęczowa, Goździkowa, Okrężna.

04.01.2019 - Piątek, od godz. 16.00

Broniewskiego, Sienkiewicza, Cylkowskiego, Jodłowa

05.01.2019 – Sobota, od godz. 10.00

Zamostna domy bez bloków, Huberta, Mieszków, Spokojna, Jagiellonów, Piastów, Parkowa domy bez bloków, Akacjowa, Jesionowa, Lipowa

07.01.2019 - Poniedziałek, od godz. 16.00

Strażacka, Myśliwska, Zbożowa, Olchowa, Brzozowa

08.01.2019 - Wtorek, od godz. 16.00

Błękitna, Chłopska, Żeromskiego, Reja, Asnyka.

09.01.2019 - Środa, od godz. 16.00

Orzeszkowej, Słowackiego, Prusa, Dąbrowskiej.

10.01.2019 - Czwartek, od godz. 16.00

Długa, Mickiewicza.

11.01.2019 - Piątek, od godz. 16.00

 Jana Pawła II (Buczka), Wiśniowa, Nowa, Ogrodnicza, Jana.

12.01.2019 - Sobota, od godz. 10.00

 Poprzeczna, Rzeźnicka, Torowa, Krzywa, Kręta, Polna, Wesoła, Kanałowa, Cicha, Północna, Zachodnia, Hodowców, Kasztanowa, Bagienna, Laurowa, Różana, Turkowa, Włoska.

14.01.2019 - Poniedziałek, od godz. 16.00

Waryńskiego, Kaszubska (Marchlewskiego), Ogrodowa, Władysława, Wyszyńskiego, Morelowa (Nowotki), Czereśniowa, Śliwkowa, Stolarska-Bolszewo.

15.01.2019 - Wtorek, od godz. 16.00

Kwiatowa, Krasickiego, Narutowicza, Bzowa, Jaśminowa, Traugutta, Techników, Inżynierska, Geodetów, Architektów

16.01.2019 - Środa, od godz. 16.00

Kochanowskiego, Czeladnicza, Glińskiego, Kamienna, Południowa, Piaskowa, Przemysłowa, Tartaczna, Stolarska –Wejherowo

17.01.2019 - Czwartek, od godz. 16.00

Świerkowa, Dębowa, Główna, Wodna, Podmiejska, Klonowa, Topolowa

18.01.2019 - Piątek, od godz. 16.00

Szkolna domy bez bloków - jedna strona numery parzyste

19.01.2019 - Sobota, od godz. 10.00

Parkowa bloki.

21.01.2019 - Poniedziałek, od godz. 16.00

Szkolna domy bez bloków - jedna strona numery nieparzyste, Malinowa, Słoneczna

22.01.2019 - Wtorek, od godz. 16.00

Szkolna bloki

Uzupełnienia  (można zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii).

23.01.2019 - Środa, od godz. 16.00

Łąkowa i Wspólna.

24.01.2019 - Czwartek, od godz. 16.00

Zamostna bloki.