OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 stycznia 2019 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

                                             

1.     Dzisiejszą uroczystością Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie świąteczny wystrój kościoła oraz śpiew kolęd pozostawiamy do 2 lutego.

2.     Dziś zapraszamy członków Żywego Różańca, Kręgu Biblijnego i Odnowy w Duchu Świętym na wspólny opłatek o godz. 15.00 w dolnym kościele. Spotkanie rozpocznie się w kościele wspólnym odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego.

3.     Organizujemy wyjazd na ferie zimowe dla uczniów szkoły podstawowej w dniach 17-24 lutego do Łapsz Niżnych. Karty uczestnictwa są do odebrania w zakrystii u o. Mariusza.

4.     Prosimy Kierowców o podwiezienie kapłanów i ministrantów na kolędę i odwiezienie po      jej zakończeniu. W czasie trwania kolędy duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna będzie przed południem we wtorek, czwartek i sobotę w godz. 7.45 – 8.30, a po południu tylko w wtorki w godz. 16.30 – 17.45

5.     Gdyby ktoś został pominięty albo był nieobecny podczas kolędy, a życzyłby sobie wizyty duszpasterskiej, może zgłosić to w zakrystii lub w kancelarii. Uzupełnienia odbędą się   22 stycznia we wtorek od godz. 16.00.

6.     Trwa nabór do Chóru parafialnego spotkania w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.

7.     Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

8.     W minionym tygodniu zmarli + Andrzej Trepkowski i + Kazimierz Putzig. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.