1. Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
2. Od poniedziałku do czwartku odbędą się spotkania w małych grupach dla kandydatów do bierzmowania.
3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które do piątku włącznie są o godz. 17.15.
4. Wspólnota Zawierzonych Niepokalanemu Sercu Maryi zaprasza na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę po Mszy świętej wieczornej.
5. W najbliższy piątek dzieci zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych. Zaczynamy nabożeństwem różańcowym o godz.. 17.15. Później w sali pod kościołem odbędzie się zabawa z konkursami. Dzieci prosimy, by przebrały się za swoich ulubionych świętych.
6. W sobotę 1 listopada będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze Święte w kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Po Mszy świętej o godz. 10.00 z kościoła wyruszy procesja na cmentarz. Zapraszamy także do licznego udziału w celebracjach sprawowanych na naszym parafialnym cmentarzu:
• około godz. 11.00 procesja z modlitwami za zmarłych;
• około godz. 11.30 Msza Święta;
• o godz. 17.00 wypominki za zmarłych w minionym roku;
• o godz. 19.00 zapraszamy na Drogę Światła – modlitwę za zmarłych.
Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Z racji świątecznego porządku Mszy świętych zachęcamy do indywidualnego odprawienia nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.
7. W dniu 1 listopada datkiem do puszki będzie można wesprzeć Podopiecznych Puckiego Hospicjum i otrzymać symboliczny znicz, stanowiący cegiełkę na rzecz funkcjonowania i opieki Hospicjum w Pucku w ramach akcji „Znicz – Zapal Światełko dla Puckiego Hospicjum”.
8. W niedzielę 2 listopada przypada liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Święte w tym dniu będziemy sprawowali jak w każdą niedzielę.
9. W dniach od 1 do 8 listopada przy spełnieniu zwykłych warunków, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za osobę zmarłą cierpiącą w czyśćcu.
10. Od niedzieli 2 listopada zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych, która będzie przez cały miesiąc o godz. 17.30. Pod chórem oraz przy ołtarzu św. Józefa są wyłożone kartki na wypominki. Prosimy o ich czytelne wypełnienie, najlepiej drukowanymi literami. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. W tym roku nie będziemy zbierać wypominek na cmentarzu, dlatego prosimy nie czekać do ostatniej chwili.
11. Prasa katolicka znajduje się na stoliku przy konfesjonale a w zakrystii Żywe Słowo.
12. Wszystkim parafianom i wiernym modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej, patronki naszej parafii.
INTENCJE MSZALNE
26.10.2025 – NIEDZIELA
7.00 Za + Stefanię, Józefa i brata Wojciecha
8.30 Za + Władysławę Pranga – greg.
10.00 Za + męża Czesława, rodziców Jana i Elżbietę, teściów Jana i Melanię, szwagrów, Jana Senke i jego rodziców oraz ++ z rodziny
11.30 Za + Stefana i Jadwigę Blaszkowskich, Gertrudę i Szczepana Chojnackich
13.00 O nawrócenie w rodzinie
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Bogdana w 50 rocz. śl.
27.10.2025 – PONIEDZIAŁEK
7.00 Za + męża Stefana w 19 rocz. śm.
7.00 Za + rodziców Marię i Leona Pionk
7.00 Za + Władysławę Pranga – greg.
8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny w rocz. ur. i całej rodziny
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Danuty, Ireneusza i rodziny oraz za + Elżbietę i Stanisława Frankowskich oraz ++ z rodziny
18.00 Za + Henryka Żywickiego
28.10.2025 – WTOREK
7.00 Za + Cecylię Wojciechowską (od uczestników pogrzebu)
7.00 Za + Klarę, Klemensa, Mieczysława i Łukasza
8.00 Za + Klarę i Klemensa Kowalewskich
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Tadeusza i Konrada
18.00 Za + Edmunda Paluch w 1 rocz. śm. oraz ++ rodziców z obojga stron
18.00 Za + Władysławę Pranga – greg.
29.10.2025 – ŚRODA
7.00 Za + Waldemara Kruz oraz ++ z rodziny
7.00 Za + Władysławę Pranga – greg.
8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Mai w rocz. ur.
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ireny w rocz. ur.
30.10.2025 – CZWARTEK
7.00 Za + Annę i Wiktora
7.00 Za + rodziców Antoninę i Jana oraz ++ syna Mateusza
7.00 Za + Władysławę Pranga – greg.
8.00 Za + Cecylię Wojciechowską
18.00 Za + męża Stanisława, szwagra Andrzeja i dusze czyśćcowe
31.10.2025 – PIĄTEK
7.00 Za + Kazimierza Mielewskiego (od uczestników pogrzebu)
7.00 Za + Romana Kankowskiego – greg.
8.00 Za + rodzeństwo Elżbietę, Teresę, Helenę, Hildegardę i Pawła
18.00 Za + Alicję Majkowską (od uczestników pogrzebu)
18.00 Za + męża Jana Wolińskiego w 2 rocz. śm.
1.11.2025 – SOBOTA – Uroczystość Wszystkich Świętych
7.00 Za + z rodzin Drewa, Potrykus, Lademann i Formela
8.30 Za + spoczywających na cmentarzu Ewangelickim
10.00 Za + rodziców Klementynę i Stanisława
Na cmentarzu Za + Parafian
18.00 Za + Romana Kankowskiego – greg.
2.11.2025 – NIEDZIELA – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
7.00 Za + Józefę i Józefa Baranowskich
8.30 Za + Romana Kankowskiego – greg.
10.00 Za + Pawła i Helenę Miotke
11.30 Za + Małgorzatę, Franciszka i Genowefę
13.00 Za + z rodzin Gruba, Wreza i Pranczk
18.00 Za + dziadków Anielę i Józefa oraz ++ z ich rodzin